Het grootste assortiment bierboeken van de Benelux.
Een bierboom is een houten draagbalk waarmee vroeger twee bierdragers de biertonnen (tot zelfs 150 kg!) droegen. Maar De Bierboom is ook de naam van de ‘winkel’ met het grootste assortiment bierboeken van de Benelux. Er is keuze uit meer dan 450 titels! De boeken kan je bestellen via het web, na afspraak of je kan ze kopen op de bierfestivals waar De Bierboom standhouder is. De Bierboom is de reden waarom ik ieder jaar met een iets dikkere portefeuille naar het Kerstbierfestival in Essen trek.

Willem Verboom adviseert bij de aankoop van bierboeken.
De Bierboom werd in 1998 opgericht door Willem en Annie Verboom. Willem is reeds vele jaren redacteur voor PINT-nieuws, het ledenblad van de Nederlandse bierconsumentenvereniging PINT. Sinds kort schrijft hij ook in Nederlands nieuw smaakmakend trimestrieel blad ‘Bier !’. Hij kan je uitstekend adviseren over de aankoop van bierboeken, van de meest recente publicaties tot de zeldzaamste uitgaves en collector-items uit zijn antiquariaat. Whiskyliefhebbers kunnen er Frysk Hynder Single Malt Whisky van de Friese brouwerij Us Heit verkrijgen.
De eerstvolgende bierbeurs waar je De Bierboom aantreft, is het Winterbierfestival in Gouda op 25 januari 2009 (zie Bieragenda).
Meer info via infoNOSPAM@bierboom.nl.
0 Responses to “Bierboom.nl”